Penasihat :
Pengarah Tanah dan Galian Selangor
Ahli Jawatankuasa Induk Portal :
Pn. Zafirah Binti Zainuddin
Penolong Pengarah
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pn. Suhailey binti Mat Sidik
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Salwati Binti Umar
Pegawai Undang-Undang
Bahagian Perundangan
En. Mohd Azrul Bin Hashim
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Penguatkuasaan, Pengambilan Tanah dan Teknikal
En. Mohd Azhar Bin Mohd Daud
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Pembangunan Tanah
Pn. Azlinawaty Binti Ahmad Bahar
Penolong Pengarah
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan Tanah
Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan
Bahagian Hakmilik Strata
En. Mohd Alihanafi Bin Mohd Yunus
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Pendaftaran Hakmilik
Kosong
Penolong Pengarah
Bahagian Hasil
Pn. Nur Syahirah Binti Muhammad Nizam
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian TaskForce Dan Penyelidikan
Urus setia Jawatankuasa Induk Portal :
Pn. Siti Zalekha Binti Mohd Jailani
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F41
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Nooraidah Binti Yahya
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Mohd Afeefi Bin Ahmad Masri
Pembantu Tadbir
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Zarina Binti Zakaria
Pembantu Tadbir
Bahagian Teknologi Maklumat
Pengerusi Jawatankuasa Kerja :
Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan (Pendaftaran Hakmilik Strata)
Urus setia Jawatankuasa Kerja :
Pn. Azlinawaty Binti Ahmad Bahar
Penolong Pengarah
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
Pn. Nurul Murni Binti Suryani
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
En. Muhammad Amirul Hakimi bin Azman
Pembantu Tadbir
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
Pn. Rohaya binti Puyati
Pembantu Tadbir
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
Cik Siti Hanisah Binti Mohd Isa
Pembantu Tadbir
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
Ahli-ahli Jawatankuasa Kerja :
Pn. Siti Zalekha Binti Mohd Jailani
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F41
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Nooraidah Binti Yahya
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
Puan Erma Fatima Binti Ahmad
Penolong Pegawai Undang-Undang
Bahagian Undang-Undang
Puan Jihan Musfirah Binti Musa
Penolong Pegawai Undang-Undang
Bahagian Undang-Undang
Encik Mohammad Naim Bin Mohd Anuar
PegaWai Tadbir
Bahagian Pembangunan dan Kemajuan Tanah
Puan Farahzila Binti Ariffin
Penolong PegaWai Tadbir
Bahagian Pembangunan dan Kemajuan Tanah
Encik Kamarul Ariffin Bin Adzhan
Penolong PegaWai Tadbir
Bahagian Pendaftaran Hakmilik
Puan Azma Binti Abdul Rahman
Penolong PegaWai Tadbir
Bahagian Pendaftaran Hakmilik
Nurshuhada Binti Sariff
Penolong PegaWai Tanah
Bahagian Penguatkuasaan, Pengambilan Tanah dan Teknikal
Puan Nur Hafeeza Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir
Unit Pasukan Petugas Khas
Puan Mohd Khairul Azhar Bin Abdul Samad
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Hakmilik Strata
Encik Aziz Bin Hairon
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Hakmilik Strata
Encik Naufal Bin Ebrahim @ Ibrahim
Penolong Pengawai Tanah
Bahagian Penguatkuasaan, Pengambilan Tanah dan Teknikal
Encik Mohd Kahar Bin Md Rasib
Penolong Pengawai Tanah
Bahagian Taskforce dan Penyelidikan
Puan Rabiatul Adawiah Binti Mastor
Penolong Pengawai Tanah
Bahagian Taskforce dan Penyelidikan
Puan Rohayu Binti Suhaimi
Penolong Akauntan
Bahagian Hasil
Puan Safizan Binti Shahkarda
Penolong Akauntan
Bahagian Hasil
Puan Jurina Binti Adnan
Penolong Akauntan
Bahagian Khidmat Pengurusan
Encik Mohd Jeffry Bin Omar
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Khidmat Pengurusan
Puan Nurul Murni Binti Suryani
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Korporat dan Audit Pengurusan
Encik Muhammad Amirul Hakimi Bin Azman
Pembantu Tadbir
Bahagian Korporat dan Audit Pengurusan
Pengerusi Jawatankuasa Teknikal :
Pn. Suhailey Binti Mat Sidik
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Teknologi Maklumat
Urusetia Jawatankuasa Teknikal :
Pn. Siti Zalekha Binti Mohd Jailani
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F41
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Nooraidah Binti Yahya
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Mohd Afeefi Bin Ahmad Masri
Pembantu Tadbir
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Zarina Binti Zakaria
Pembantu Tadbir
Bahagian Teknologi Maklumat
Ahli-ahli Jawatankuasa Teknikal :
Pn. Adelin Binti Abdul Latib
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F44
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Khairul Azizi bin Saderi
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
Norfarhana Binti Ashim
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Hairull Annuar bin Abd.Latib
Juruteknik Komputer
Bahagian Teknologi Maklumat
Cik Siti Jama'aiah binti Hj Noh
Juruteknik Komputer
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Muhammad bin Abdullah
Juruteknik Komputer
Bahagian Teknologi Maklumat
Webmaster Portal :
Pn. Siti Zalekha Binti Mohd Jailani
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F41
Bahagian Teknologi Maklumat
Pengaturcaraan dan Pereka Grafik :
Pn. Nooraidah Binti Yahya
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
Pengarah Tanah dan Galian Selangor
Ahli Jawatankuasa Induk Portal :
Pn. Zafirah Binti Zainuddin
Penolong Pengarah
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pn. Suhailey binti Mat Sidik
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Salwati Binti Umar
Pegawai Undang-Undang
Bahagian Perundangan
En. Mohd Azrul Bin Hashim
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Penguatkuasaan, Pengambilan Tanah dan Teknikal
En. Mohd Azhar Bin Mohd Daud
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Pembangunan Tanah
Pn. Azlinawaty Binti Ahmad Bahar
Penolong Pengarah
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan Tanah
Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan
Bahagian Hakmilik Strata
En. Mohd Alihanafi Bin Mohd Yunus
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Pendaftaran Hakmilik
Kosong
Penolong Pengarah
Bahagian Hasil
Pn. Nur Syahirah Binti Muhammad Nizam
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian TaskForce Dan Penyelidikan
Urus setia Jawatankuasa Induk Portal :
Pn. Siti Zalekha Binti Mohd Jailani
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F41
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Nooraidah Binti Yahya
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Mohd Afeefi Bin Ahmad Masri
Pembantu Tadbir
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Zarina Binti Zakaria
Pembantu Tadbir
Bahagian Teknologi Maklumat
Pengerusi Jawatankuasa Kerja :
Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan (Pendaftaran Hakmilik Strata)
Urus setia Jawatankuasa Kerja :
Pn. Azlinawaty Binti Ahmad Bahar
Penolong Pengarah
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
Pn. Nurul Murni Binti Suryani
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
En. Muhammad Amirul Hakimi bin Azman
Pembantu Tadbir
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
Pn. Rohaya binti Puyati
Pembantu Tadbir
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
Cik Siti Hanisah Binti Mohd Isa
Pembantu Tadbir
Bahagian Korporat & Audit Pengurusan
Ahli-ahli Jawatankuasa Kerja :
Pn. Siti Zalekha Binti Mohd Jailani
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F41
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Nooraidah Binti Yahya
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
Puan Erma Fatima Binti Ahmad
Penolong Pegawai Undang-Undang
Bahagian Undang-Undang
Puan Jihan Musfirah Binti Musa
Penolong Pegawai Undang-Undang
Bahagian Undang-Undang
Encik Mohammad Naim Bin Mohd Anuar
PegaWai Tadbir
Bahagian Pembangunan dan Kemajuan Tanah
Puan Farahzila Binti Ariffin
Penolong PegaWai Tadbir
Bahagian Pembangunan dan Kemajuan Tanah
Encik Kamarul Ariffin Bin Adzhan
Penolong PegaWai Tadbir
Bahagian Pendaftaran Hakmilik
Puan Azma Binti Abdul Rahman
Penolong PegaWai Tadbir
Bahagian Pendaftaran Hakmilik
Nurshuhada Binti Sariff
Penolong PegaWai Tanah
Bahagian Penguatkuasaan, Pengambilan Tanah dan Teknikal
Puan Nur Hafeeza Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir
Unit Pasukan Petugas Khas
Puan Mohd Khairul Azhar Bin Abdul Samad
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Hakmilik Strata
Encik Aziz Bin Hairon
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Hakmilik Strata
Encik Naufal Bin Ebrahim @ Ibrahim
Penolong Pengawai Tanah
Bahagian Penguatkuasaan, Pengambilan Tanah dan Teknikal
Encik Mohd Kahar Bin Md Rasib
Penolong Pengawai Tanah
Bahagian Taskforce dan Penyelidikan
Puan Rabiatul Adawiah Binti Mastor
Penolong Pengawai Tanah
Bahagian Taskforce dan Penyelidikan
Puan Rohayu Binti Suhaimi
Penolong Akauntan
Bahagian Hasil
Puan Safizan Binti Shahkarda
Penolong Akauntan
Bahagian Hasil
Puan Jurina Binti Adnan
Penolong Akauntan
Bahagian Khidmat Pengurusan
Encik Mohd Jeffry Bin Omar
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Khidmat Pengurusan
Puan Nurul Murni Binti Suryani
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Korporat dan Audit Pengurusan
Encik Muhammad Amirul Hakimi Bin Azman
Pembantu Tadbir
Bahagian Korporat dan Audit Pengurusan
Pengerusi Jawatankuasa Teknikal :
Pn. Suhailey Binti Mat Sidik
Ketua Penolong Pengarah
Bahagian Teknologi Maklumat
Urusetia Jawatankuasa Teknikal :
Pn. Siti Zalekha Binti Mohd Jailani
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F41
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Nooraidah Binti Yahya
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Mohd Afeefi Bin Ahmad Masri
Pembantu Tadbir
Bahagian Teknologi Maklumat
Pn. Zarina Binti Zakaria
Pembantu Tadbir
Bahagian Teknologi Maklumat
Ahli-ahli Jawatankuasa Teknikal :
Pn. Adelin Binti Abdul Latib
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F44
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Khairul Azizi bin Saderi
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
Norfarhana Binti Ashim
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Hairull Annuar bin Abd.Latib
Juruteknik Komputer
Bahagian Teknologi Maklumat
Cik Siti Jama'aiah binti Hj Noh
Juruteknik Komputer
Bahagian Teknologi Maklumat
En. Muhammad bin Abdullah
Juruteknik Komputer
Bahagian Teknologi Maklumat
Webmaster Portal :
Pn. Siti Zalekha Binti Mohd Jailani
Pegawai Teknologi Maklumat Gred F41
Bahagian Teknologi Maklumat
Pengaturcaraan dan Pereka Grafik :
Pn. Nooraidah Binti Yahya
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29
Bahagian Teknologi Maklumat
Kemaskini pada 2017-12-07 11:46:11 daripada Administrator